Wake me up when school ends!

30. srpna 2011 v 19:48 |  Diary

Pomyslně otevírám šuplík a vytahuji svůj pomyslný blogový deník. Raději bych otevřela ten opravdický vším možným polepený deník. Ale něco vám napíšu.
Celý svět šokován z "ulitého" startu Bolta. Já taky nebo spíše mi ho je opravdu líto. Aspoň každý vidí, že i člověk, který vtipkuje před kamerami takřka všude se dokáže pořádně vynervovat s nohou na startovním bloku před jeho největší chvíli v roce. Má svoji hlavu, jako každý jiný, tak čemu se všichni diví? Proč jsou šokováni? Tím žvatláním o sportu musím už každého pořádně otravovat.
"A viděla si ten hrozný pád na Tour de France?"
" Ne."
"Messi získal zlatý míč!""Hmm"
"Chudák ten Australan, co nedal ani na jeden pokus 5,40"
"Toho neznám"
Pardon. Pardon..
Obdivuji ty, kteří mají na něco opravdu velké nadání. Obdivuju, ty, kteří to své nadání objeví. Potom ho objeví i ostatní. Ale ze všeho nejvíc ale obdivuju ty bez nadání, kteří stáli v té neexistující frontě až moc daleko, než aby se na ně dostalo. A ti někteří se snaží přesvědčit okolí, že s tvrdou dřinou překonají i nějakého malíře z Montmartu. Ono se jim to i povede.

Někdy moc soukromí škodí..

Dneska jsem byla na takovém..někdo mi říkal natáčení. Je to pro jednu místní televizi v našem smogem zaneseném městě. Městečku. Městetěčku. Najdete tam jen Kaufland, který úspěšně vymetají důchodci a romští spoluobčané, takže normální lidé se tam bojí chodit. Nějako modernější budovu nenajdete. Instituce (teda nevím, jak tomu říct, kdysi jsme se to ale učili) se pořád někde stěhují, do nově zrekonstruované bývalé Koruny, Konzumu, kina. Třeba budeme s tímhle komunistickým městem jednou na seznamu UNESCO. Ale dost o zeměpisu. Prostě jsem tam přišla a sedla jsem si. Seděla jsem. A potom někdo vytáhl na mě větrák. Chtěli jen zkusit, jestli mi vlasy povlajou v tom umělém větříku jako fotomodelkám. A ony vlály. Po neustálém koukání na hodinky vytáhl nakonec někdo kameru a začalo se točit. Ty děcka jsou tak vynalézavé nebo to mají z nadměrného koukání na televizi. Dokážou vymyslet tolik nápadů na skvělé záběry nebo se moc koukají na televizi. Nejdříve herci (komparzisti) tak neuspořádaně pobíhají v botkách na jehlových podpatcích po místnosti, nato dělají, že uklízí. Najednou se přiřítí pár moderátorů po boku s hostem, nadaným hercem studující na pražské konzervatoři. Mohla bych se na tu naši "práci" dívat hodiny.

Nějak to neukončím..

Vaše natočená Ettel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 El El | Web | 31. srpna 2011 v 16:41 | Reagovat

Taky je mi Bolta líto. Nedokážu si představit ten stres a napětí, kterým musí všichni ti vrcholoví sportovci procházet. Není divu, když někomu rupnou nervy a pokazí to. Podle mě to ale není vůbec žádná ostuda.
Natáčení muselo být zajímavé. Já sem na ničem takovém nikdy nebyla.

2 Coco Coco | Web | 31. srpna 2011 v 17:27 | Reagovat

Jestli šlo někdy něco mimo mě, tak to byl sport. Nejen že jsem strašný antitalent, ale jakékoli přenosy sleduji maximálně jednou za půl roku. Nicméně když už se dívám, potom skoro vždycky právě na Bolta. A přijdou mi dost hyenistické, tyhle zděšené debaty a vůbec rozpitvávání každé jeho chybičky. Kdo z lidí, kteří od neočekávájí míň než rekordy, zažil někdy ty nervy na startu pod nacpaným stadionem?

3 Kristýna Kristýna | Web | 1. září 2011 v 17:04 | Reagovat

Já vím,že je ještě dost času.Jenže bych se chtěla nějak "usadit"..Najít si prostě někoho s kým mi bude fajn.Jinak o tom klukovi co jsem psala článek je mu 22 :-)

4 N. N. | Web | 1. září 2011 v 18:24 | Reagovat

Sportovní maniak? Že bych našla někoho jako já?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama