Prosinec 2011

I can not wait..Christmas are here

3. prosince 2011 v 23:29 Diary
Snad mi schází trochu inspirace, snad trocha času. Je to neomluvitelné zapomenout na své blogové přátele.

V posledních týdnech se událo tolik věcí, nevím o čem vyprávět dřív. Jeden člověk mi zase můj pohled na svět posunul kousek do výšin, náhle mě pak něco donutilo skopit zrak zase do reálného světa. A stal se ze mě rasista. Je mi líto, že jsem se k tomuhle musela snížit, sdílet názor masové většiny nikdy nebyl můj cíl. Ale po té, co jsem viděla film Bastardi mě utvrdilo to, že mít tento názor na nepřizpůsobivé je zcela normální. Když vám řeknu, nedívejte se na tento film, uděláte to stejně jako já po stejných slovech naší profesorky. Tak se klidně podívejte, budete mít zkažený celý den a na každé dítě z drzým obličejem se budete dívat s odporem.
To Vánoce, to je mnohem příjemnější téma. Nejraději bych se zamkla v Mark&Spenceru a vyjedla všechny vánoční pudinky a rozbalila všechna vánoční cukrátka. Také si vždycky vzpomenu na ty krásné večery, kdy jsem ještě věřila na Ježíška a maminka mi předčítala z knížky bratří Grimmů. Pak se ve mě vzbudilo podezření, když mě taťka jako každý rok poslal do sklepa pro cukroví. Zůstala jsem tehdy stát přímo za schody a poslouchala zvuk šustícího balícího papíru. Náhle pak někdo popotáhl za kliku a ve dveřích se vynořila maminka s úsměvem na tváři, s takovým tím milým usměvem, který chce říct, že jste již vyrostli a děcká nevinnost vás opustila. A co vý a váše "setkání" s Ježískem?

Hlavně do Vánoc nezapomeňte: napéct co nejvíc cukroví, nazdobit stromeček, koupit dárky a pořádné uklidit (ani nevím, proč se tyhle věci dělají, bez nich by byly Vánoce ještě pohodovější)

Vaše Ettel