Leden 2012

Another year is behind us

1. ledna 2012 v 20:48 Diary
Šťastný nový rok přeji všem úvodem! Ať se vám splní všechny tajné i netajné sny, ať jste čilí a zdraví jako rybičky s nepředstíranou energií do života. Važte si svých přátel, milujte své lásky a neprolévejte potoky slz pro ty, co si vás nezaslouží. A když máte pocit, že tenhle rok může být horší než ten minulý, je to jen dobré znamení, že nakonec vše dopadne nad očekávání.
Silvestr, který jsem letos poprvé slavila v pohodlí svého domova, usazená na míči u počítače a povídajíc si s kamarádkami na skypu mi vnukl myšlenku, jak bude slavit silvestra naše budoucí generace? Budou mít ještě tu chuť vyrazit do ulic a odpočítávat poslední sekundy do vypuknutí Nového ruku? No možná ano.

Přes prázdniny jsem udělala pár dobrých skutků. Naplánovala jsem vytáhnout jinak své znuděné rodiče večer do ulic (sice, se zaječími úmysly, nechat je napospas davu a vypařit se za svými přáteli). A u toho dobrého úmyslu to také zůstalo. Nevím. Byli jste někdy na Silvestra na nějakém náměstí, plném opilých mladých lidí? Připadalo mi to opravdu hrozné vidět třináctileté slečny ležících na studené zemi, smějících se vlastní hlouposti. Asi, tedy určitě píšu nesmyslně, ale tohle moje hluboké znechucení nedokážu popsat. Byla jsem ráda, že po skončení ohňostroje jsem byla chycena kamarádkou za ruku a bez dalších poznámek odtáhnuta z náměstí. Jsem upjaté. N, vážně jsem asi hrozně upjatá, chovají se tak úplně všichni kolem mě, tak to se mnou asi nebude něco v pořádku...


Raději se semnou podělte o vaše zážitky z celých prázdnin. Mě dárky pod stromečkem málem rozbrečely, jako malé dítě, které nenašlo tu svoji panenku, o kterou si napsalo. Vánoční atmosféru jsem nestačila plně zkonzumovat jako minulé roky a christmas pudding mě svou chutí hluboce zklamal. Jediná pozitivní věc je pořízené nové oblečení, inspirované jednou mou oblíbenou, nejmenované lookbook "leaderkou".

Abych nezapomněla, chtěla jsem se rozloučit s blogerkou, jedou z mojich nejoblíbenějších blogerů vůbec, v naději, že se jednou do našeho virtuálního světa vrátí, se svými jedinečnými články, postřehy a neuvěřitelnou osobitostí...
Budu vzpomínat:) http://miaou.blog.cz/
i v novém roce vaše Ettel