Červen 2012

Endless summer

30. června 2012 v 18:01 Diary
Nebyla jsem tady přesně:
ŠEST MĚSÍCŮ
A teď by mě jen zajímalo, kolik blogerů bude číst po tak dlouhé době bezduché nedospělé (ještě měsíc nedospělé) žvásty.
Pomalu na mě přichází prázdninová deprese. Ta ale za měsíc ustoupí a přijde poprázdninová. A tak to chodí.

Trpíte taky nedostatkem důvěryhodných lidí kolem sebe? Když se říká, že byste se měli spolehnout nejlépe sami na sebe, vlastně to nejde. Musíte se spoléhat na řidiče, který řídí autobus, ve kterém právě jedete, na učitele v autoškole, který vám dá vědět komu dát přednost na křižovatce, na prodavačku, která vám účtuje peníze za sušenky a coca colu. A pak se stáváme náchylní věřit přátelům, že se za vás přimluví u nadřízeného na brigádě, rodičům, že vás přivezou na nádraží tak, abyste stihli vlak nebo klukovi, co šeptá, že vás miluje. Byrokracie vládne světem! Chci si sama účtovat za sušenky a coca colu a nevěřit, že mě někdo miluje!

V sedmnácti toho člověk zažije podle mě nejvíc za celý život. Tak nějak se připravuju, až budu mít těch slavných 18, aby pak ty další roky byly nudné, prázdné, bez adrenalinu, že vás přistihnou strážníci podnapilé. Kdysi jsem si myslela, že se odstěhuju a začnu zametat ulici, abych si vydělala na párek v rohlíku. Bohužel má pohádka se neuskuteční ani neuteču s tajemným neznámým na druhý konec světa. Možná si namíchám drink jako Charlie z dva a půl chlapa a zaplatím více peněz na nějaké prohlídce hradu.

Nesnáším léto. To hrozné horko, kdy si ani nemůžete zaběhat, protože byste po půl kilometru vypustili duši někde do Norska. A mám letní depresi, že sedím doma, když mi svítí do očí z okna. A nemám ráda zimu, protože je venku sníh a ve sněhu se běhá špatně a na kole to klouže. To mám zase zimní depresi, protože se nemám jak dopravit k nějakému kopci, abych si ho sjela jinak než po zadku. Jaro je krásné, ale moc živé, živější než já po zimě, kdy mám 5 kilo navíc a často prší, takže běhat je nemožné a jednou za týden to přece nemá vůbec smysl. Co bych vám povídala o podzimu, ten má každý rád, protože ten kdo si nevybere mezi létem a zimou volí zlatou střední cestu. Co se týče mě, tak je to mé oblíbené roční období, ale nemůžu moc chodit běhat, protože začíná školní rok a čas zbývá jen na školu a tréningy.

A víte co, já vlasně nesnáším běhání...