Unromantic

13. října 2012 v 16:36 |  Diary
Zdravíčko,

konečně nám léto končí a začíná pěkná zima. No fuj! Nejsem na to připravená ani rukavice nemám. Budu muset vstávat dřiv, protože jízda na kole do školy je na pár měsíců definitivně tabu. Pravděpodobně začnu místo toho ráno plavat, nějaké nakopnutí do dne se hodí. Nejraději bych byla někde na horách a každé ráno předcvičovala lesu pozdrav slunce. Jelikož jóga je skvělá věc a každý by si měl zkusit. To jsem zjistila na našem soustredění, kde jsme bezmyšlenkovitě stáli na hlavě a rozhlíželi se po tělocvičně. No něco úžasného. Jenže teď na takové někdo by řekl "blbovinky" není čas. Sotva co jsem dosáhla plnoletosti sypou se mi příležitosti do klína, až jsem nucena násilnou formou je odmítat. Tak jsem si říkala, že si za par let, jen co to bude možné pořídím dvojníka. Bude to takový ten intelektuál, co chodí místo mě do školy a do anglického kurzu a dělá si autoškolu, zatímco mé pravé já, bude chodit na tréningy, dělat jógu, běhat a o víkendech vymetat bary na stodolní (možná).


Stalo se ze mě monstrum. Jsem chladnokrevná a jak jsem se včera dozvěděla, jsem ták hnusně sakrastický člověk. To jsem věděla už dávno věděla a celkem si toho i vážím. Naučil mě to jeden můj "kamarád" (do kterého jsem zblázněná). V jeho oblibě je koupit holce kytku a bonbonieru a pozvat ji k sobě, né na pokec. A tak nějak žiju v přesvědčení, že kluk nepotřebuje romantiku a nějaké výlety, procházky, držení se za ruce a pusinkování na veřejnosti. Možná ten nešťastník, s kterým teď zabíjím čas o to stojí, ale při pohledu na noční oblohu pukám smíchy, a když mě v divadle nenápadně chytně za ruku vypláznu na něho jazyk. Jestli se mezi vámi najde někdo takový jako já, prosím napiště mi dolů něco povzbudivého.Chtěla jsem napsat, nějakou rozsáhlou úvahu nebo srdceryvnou povídku, ale jsem nějak vyždímaná z celého toho projektu studenti čtou a píší noviny. Snažim se, ale skeptické myšlenky do budoucna se nikdy v novinách neobjeví. Místo toho otisknou " Pracovat nebudu, vezmu si bohatého manžela a budeme mít krásný dům s bazénem". Aspoň má vláda a podomní prodejci koho oblbovat.
Mějte se milí drazí zase na nějakou dobu krásně. Neučte se, nedělejte domácí úkoly a hrejte hry na počítači! (z hlav vyšších mocí).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creencia Creencia | Web | 17. října 2012 v 12:55 | Reagovat

zaprvé se mi líbí ten poslední obrázek- výstižné pro současnou generaci (s iphonem a iPadem umí zacházet už moje 4letá sestřenice)
A to, že jsi sarkastická, na tom nevidím nic zvláštního nebo špatného. Já osobně teda taková nejsem, ale občas by se mi to i hodilo a u svých známých se mi to i líbí :D Jinak romantika ve vztahu je fajn, ale nesmí to být přehnané, potom to také otáčím spíš do nějaké srandy nebo dětinské blbosti. Zastávám heslo, že partner musí být zároveň i kamarád do deště a na všechny kravinky a blbosti, co je moje 20letá hlava ještě schopna vymyslet, aby alespoň na chvilku utekla z dopeláckého života :D

2 El El | Web | 18. října 2012 v 19:25 | Reagovat

Takového dvojníka bych taky brala, snad si nějakého jednou opatřím :)

3 Brain Brain | Web | 19. října 2012 v 23:27 | Reagovat

Pít možná ano... Ale poznamenat tím navěky botky mé drahé, je už něco jiného.
Ale naštěstí už zase akceptuje mé náruživé doteky jinde než po tmě na ruce. A u toho tvého to také přijde, možná jen zkoumá, co si může dovolit, bůhví...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama