Září 2013

Hi, my little sunshine!

20. září 2013 v 21:10 Diary

Povýšila jsem. Z ne moc šikovné tanečnice se stala trenérka malých, nechápavých dětiček. Vejdu do tělocvičny a nevidím nikoho v mém zorném úhlu (což se stává velice zřídka). Sklopím hlavu trochu níž a vidím skupinku vyplašených dětí, se slzičkami na krajíčku, které z očí vypadnou jen, co se za maminkami zavřou dveře. Já, co nikdy neměla ráda děti, koukám na ty hobity a čekám, až mi něco ukážou, třeba jen jeden krok. Ale ti jen stojí a nevypadají jako někdo, kdo by měl s tancem někdy zkušenosti. A já mám zase zkušenosti jen s trénováním někdy i trochu provokativních choreografií. Tak tedy začnu rozcvičkou, při které mi pomohla vzpomínka na Dádu Patrasovou v kouzelné školce. Nikdo sice nedělal skoky podobné mým, ale už jejich snaha o pohyb mě překvapila. Šňůra na tolik různých způsobů mě také zaujala i ty tři nesmělé holčičky, které mi ji z neznámých důvodů odmítly ukázat. Tohle bude boj.

Uplynula zase hrozně dlouhá doba, co jsem svůj blog nepoctila návštěvou. Doba mé nepřítomnosti byla výrazně kritickým obdobím - slzičky, slzy velké jako hrách. Naštěstí to mám vše za sebou a teď už jen maturita, výška a mops. Maturita. Srandá i kamarádky z vedlejší školy ji udělaly, tak proč ne já. Určitě ohromím celou komisy svými širokými vědomostmi. Slohová práce bude jistě originální a oceněna jak jinak než jedničkou. A dostanu se na tu skvělou univerzitu do Prahy, kde první semestr s mou "oblíbenou" matematikou bude procházka růžovou zahradou. A příprava je pro mne naprosto nepodstatná, protože vlastně všechno znám z primy. Jó, príma.

A koho si zvolíte do poslanecké sněmovny? Sama jsem zvědavá, jací šašci nás budou za naše těžce vydělané peníze bavit tentokrát. Jestli víte o někom, kdo má aspoň nějaké originální číslo pro pobavení, dejte vědět. Tunelování, zpronevěru, alkohol, schovávání penízků do beden už jsme viděli.
 

 
Vaše Ettel