Hi, my little sunshine!

20. září 2013 v 21:10 |  Diary

Povýšila jsem. Z ne moc šikovné tanečnice se stala trenérka malých, nechápavých dětiček. Vejdu do tělocvičny a nevidím nikoho v mém zorném úhlu (což se stává velice zřídka). Sklopím hlavu trochu níž a vidím skupinku vyplašených dětí, se slzičkami na krajíčku, které z očí vypadnou jen, co se za maminkami zavřou dveře. Já, co nikdy neměla ráda děti, koukám na ty hobity a čekám, až mi něco ukážou, třeba jen jeden krok. Ale ti jen stojí a nevypadají jako někdo, kdo by měl s tancem někdy zkušenosti. A já mám zase zkušenosti jen s trénováním někdy i trochu provokativních choreografií. Tak tedy začnu rozcvičkou, při které mi pomohla vzpomínka na Dádu Patrasovou v kouzelné školce. Nikdo sice nedělal skoky podobné mým, ale už jejich snaha o pohyb mě překvapila. Šňůra na tolik různých způsobů mě také zaujala i ty tři nesmělé holčičky, které mi ji z neznámých důvodů odmítly ukázat. Tohle bude boj.

Uplynula zase hrozně dlouhá doba, co jsem svůj blog nepoctila návštěvou. Doba mé nepřítomnosti byla výrazně kritickým obdobím - slzičky, slzy velké jako hrách. Naštěstí to mám vše za sebou a teď už jen maturita, výška a mops. Maturita. Srandá i kamarádky z vedlejší školy ji udělaly, tak proč ne já. Určitě ohromím celou komisy svými širokými vědomostmi. Slohová práce bude jistě originální a oceněna jak jinak než jedničkou. A dostanu se na tu skvělou univerzitu do Prahy, kde první semestr s mou "oblíbenou" matematikou bude procházka růžovou zahradou. A příprava je pro mne naprosto nepodstatná, protože vlastně všechno znám z primy. Jó, príma.

A koho si zvolíte do poslanecké sněmovny? Sama jsem zvědavá, jací šašci nás budou za naše těžce vydělané peníze bavit tentokrát. Jestli víte o někom, kdo má aspoň nějaké originální číslo pro pobavení, dejte vědět. Tunelování, zpronevěru, alkohol, schovávání penízků do beden už jsme viděli.
 

 
Vaše Ettel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama